Cenník prác

Digitálnych marketingových služieb

Pozrite si cenník našich prác a zistite dopredu, aké budú vaše náklady na digitálny marketing. 

PPC reklama vo vyhľadávaní

Základné poplatky

 • Nastavenie Google Ads (Google)
  799,-€ - Jednorázovo
  Nastavenie kampaní zahŕňa návrh stratégie, analýzu kľúčových slov, vytvorenie účtov, prepojenia analytických nástrojov, implementácia analytických nástrojov, nastavenie merania konverzií, vytvorenie štruktúry kampaní a copywriting reklám
 • Správa reklám Google Ads - mesačný rozpočet do 800€
  169,-€ - Mesačne
  PPC reklamy treba pravidelne optimalizovať, inak nie je možné dosiahnuť stanovené ciele a výsledky. Tento mesačný poplatok pokrýva náklady na optimalizáciu reklám ako úprava stratégií, optimalizácia kľúčových slov, písanie nových textov reklám a nevyhnutné úpravy kampaní.
 • Správa reklám Google Ads - mesačný rozpočet nad 800€
  20% z mes. rozpočtu reklám - Mesačne
  Pri väčších rozpočtoch je aj množstvo práce potrebnej pri optimalizácii oveľa väčšie. Preto pri väčších klientoch prechádzame na percentuálny poplatok. Napríklad, ak váš mesačný rozpočet v Google Ads bude 1000€, tak cena za správu bude 200€ mesačne.

Voliteľné príplatky

 • Nastavenie Microsoft Ads (Bing)
  149,-€ - Jednorázovo
  Pri niektorých typoch produktov je dobré využiť aj reklamy vo vyhľadávači Bing. Jeho výhoda je, že reklama stojí zlomok z toho čo na Google a vie pokryť niektoré cieľové skupiny oveľa lepšie ako Google. Vy sa tak neukracujete o potenciálne tržby a vysoké zisky.
 • Nastavenie Sklik (Seznam)
  399,-€ - Jednorázovo
  Ak chcete inzerovať na českom trhu, je dôležité myslieť aj na ľudí používajúcich Seznam. V Česku má tento prehliadač stále pomerne veľké zastúpenie na trhu a množstvo najmä starších cieľových skupín ho stále vo veľkej miere používa.
 • Správa reklám Microsoft Ads - mesačný rozpočet do 800€
  169,-€ - Mesačne
  Ako pri Google Ads, tak aj v Microsoft Ads je potrebné kampane pravidelne optimalizovať. Tento mesačný poplatok pokrýva náklady na optimalizáciu reklám ako úprava stratégií, optimalizácia kľúčových slov, písanie nových textov reklám a nevyhnutné úpravy kampaní.
 • Správa reklám Sklik - mesačný rozpočet do 800€
  169,-€ - Mesačne
  Ako pri Google Ads, tak aj v Skliku je potrebné kampane pravidelne optimalizovať. Tento mesačný poplatok pokrýva náklady na optimalizáciu reklám ako úprava stratégií, optimalizácia kľúčových slov, písanie nových textov reklám a nevyhnutné úpravy kampaní.
 • Správa reklám Microsoft Ads - mesačný rozpočet nad 800€
  20% z mes. rozpočtu reklám- Mesačne
  Pri väčších rozpočtoch je aj množstvo práce potrebnej pri optimalizácii oveľa väčšie. Preto pri väčších klientoch prechádzame na percentuálny poplatok. Napríklad, ak váš mesačný rozpočet v Microsoft Ads bude 1000€, tak cena za správu bude 200€ mesačne.
 • Správa reklám Sklik - mesačný rozpočet nad 800€
  20% z mes. rozpočtu reklám- Mesačne
  Pri väčších rozpočtoch je aj množstvo práce potrebnej pri optimalizácii oveľa väčšie. Preto pri väčších klientoch prechádzame na percentuálny poplatok. Napríklad, ak váš mesačný rozpočet v Skliku bude 1000€, tak cena za správu bude 200€ mesačne.
 • BlueWinston
  Od 59,-€ - Mesačne
  BlueWinston je nástroj, ktorý nám pomáha vytvoriť reklamy rýchlo a efektívne. Je vhodný najmä pre e-shopy s veľkým množstvom kategórií alebo produktov. Pomocou pár klikov dokáže vytvoriť tisíce reklám, čo by bežnými spôsobmi trvalo dni. Takto dokážeme vytvoriť reklamy, ktoré budú ziskové a veľmi efektívne, avšak s minimálnymi nákladmi na prácu.

Display a Youtube reklama v Google Ads

Základné poplatky

 • Základné nastavenia - Existujúci účet v Google Ads
  99,-€ - Jednorázovo
  Display a Youtube reklama sa využíva ako doplnok s iným typom reklám v Google Ads. Využívame ho na remarketing, alebo brandové kampane. Ak už od nás máte kampane v Google Ads, všetky nastavenia už budú spravené a my iba vytvoríme dodatočné kampane pre Youtube a Display.
 • Základné nastavenia - Nový účet v Google Ads
  299,-€ - Jednorázovo
  Display a Youtube reklama sa najčastejšie využíva ako doplnok s iným typom reklám v Google Ads. Využívame ho na remarketing, alebo brandové kampane. Niekedy však klienti chcú iba propagovať video alebo akciovú ponuku, no nemajú vytvorený účet v Google Ads. Vtedy je potrebné urobiť všetky nastavenia a prepojenia analytických nástrojov, čo niekedy trvá niekoľko hodín.
 • Správa reklám
  59,- € - Mesačne
  Ako všetky kampane, tak aj Display a Youtube reklamy potrebujú optimalizáciu pre čo najlepšie výsledky. Preto mesačný poplatok pokrýva náklady na túto nevyhnutnú optimalizáciu.

Voliteľné príplatky

 • Grafické materiály
  129,- € - Za sadu bannerov pre Google Ads
  Ak máte grafika, ktorý nám vie dodať grafické podklady vo vašej firemnej identite a v danej technickej špecifikácii, môžete využiť jeho služby. Ak grafika nemáte, môžete využiť služby našich grafikov, ktorí všetky materiály pripravia v kvalite, ktorá sa pozitívne odrazí na celkovú úspešnosť kampaní.
 • Tvorba videa
  Od 699,- € - Za video
  Ak plánujete inzerovať aj pomocou video reklám, budete potrebovať profesionálne video. Ak ho už máte pripravené, stačí nám ho poslať a my ho využijeme v kampaniach. Avšak, naše kampane sú tvorené ako celok a preto aj video musí zapadať do celkového konceptu. Preto odporúčame nechať jeho spracovanie naším profesionálom.

Sociálne siete

Základné poplatky

 • Základné nastavenia Facebook a Instagram
  399,-€ - Jednorázovo
  Keďže Facebook a Instagram sú najväčšie sociálne siete v Česku a na Slovensku, využívame ich primárne. Poplatok zahŕňa kompletné nastavenie účtov. Nastavenie analytických nástrojov, vytvorenie štruktúry reklám, vytvorenie reklám a ich otextovanie.
 • Správa reklám - mesačný rozpočet do 800€​
  169,-€ - Mesačne
  Ako všetky kampane, tak aj tie na sociálnych sieťach potrebujú optimalizáciu pre čo najlepšie výsledky. Preto mesačný poplatok pokrýva náklady na túto nevyhnutnú optimalizáciu.
 • Správa reklám - mesačný rozpočet nad 800€​
  20% z mes. rozpočtu reklám - Mesačne
  Pri väčších rozpočtoch je aj množstvo práce potrebnej pri optimalizácii oveľa väčšie. Preto pri väčších klientoch prechádzame na percentuálny poplatok. Napríklad, ak váš mesačný rozpočet na reklamu na sociálnych sieťach bude 1000€, tak cena za správu bude 200€ mesačne.

Voliteľné príplatky

 • Grafické materiály
  129,- € - Za sadu bannerov pre FB & IG
  Ak máte grafika, ktorý nám vie dodať grafické podklady vo vašej firemnej identite a v danej technickej špecifikácii, môžete využiť jeho služby. Ak grafika nemáte, môžete využiť služby našich grafikov, ktorí všetky materiály pripravia.
 • Videoprodukcia
  Od 699,- € - Za video
  Ak plánujete inzerovať aj pomocou video reklám, budete potrebovať profesionálne video. Ak ho už máte pripravené, stačí nám ho poslať a my ho využijeme v kampaniach. Avšak, naše kampane sú tvorené ako celok a preto aj video musí zapadať do celkového konceptu. Preto odporúčame nechať jeho spracovanie naším profesionálom.

Cenové porovnávače

Základné poplatky

 • Základné nastavenia porovnávčov
  199,-€ - Za 1 porovnávač
  Na Slovensku a v Česku existuje množstvo cenových porovnávačov a produktových vyhľadávačov. Napríklad Google Nákupy, Facebook Catalogue Sales, Heureka, Pricemania, Glami, Najnákup a desiatky ďalších. Každý z nich má iné špecifiká a požiadavky. V závislosti od trhu a typu produktov našich klientov uprednostňujeme ich rôzne kombinácie a preto sa cena kalkuluje na základe množstva využitých porovnávačov.
 • Správa porovnávačov - mesačný rozpočet do 800€
  139,-€ - Mesačne
  Vo všetkých cenových porovnávačoch je potrebné dohliadať na správny chod reklám a robiť úpravy, ktoré zvýšia výkonnosť. Poplatok za správu porovnávačov pokrýva náklady za dané práce. Do mesačného rozpočtu sa rátajú všetky porovnávače.
 • Správa porovnávačov - mesačný rozpočet nad 800€
  15% z mes. rozpočtu reklám - Mesačne
  Pri väčších rozpočtoch je aj množstvo práce potrebnej pri optimalizácii oveľa väčšie. Preto pri väčších klientoch prechádzame na percentuálny poplatok. Mesačný poplatok sa ráta z celkového rozpočtu na porovnávače. Napríklad ak máte mesačný rozpočet 500€ v Google Nákupy, 300€ v Heureke a 200€ v Glami, čo tvorí spoločný mesačný rozpočet 1000€, tak poplatok za správu porovnávačov bude 150€ mesačne.
 • Mergado
  Od 11,-€ - Mesačne
  Mergado je nástroj, ktorý nám umožňuje využívať cenové porovnávače čo najefektívnejšie. Bežne ho využívame, najmä kvôli tomu, že už viac nepotrebujeme pomoc programátorov e-shopu, ale dokážeme všetko upraviť sami. Šetrí to množstvo času, energie a peňazí, keďže odpadá zdĺhavá komunikácia. Mergado je externý softvér, ktorý sa platí na základe počtu produktov v e-shope. Základný balík za 11€ mesačne je do 10 000 produktov.

Ostatné poplatky

 • Doplnky Mergada
  Od 10,- € - Mesačne
  Niekedy je potrebné využiť doplnky Mergada pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov. Ich využitie sa líši od klienta ku klientovi. Ak si myslíme, že niektorý z doplnkov by dokázal výrazne vylepšiť výkonnosť e-shopu, jeho využitie s vami budeme konzultovať.

Iné poplatky

 • Úpravy na vyžiadanie
  49,- € - Za hodinu
  Niekedy majú klienti špeciálne požiadavky na úpravu kampaní, pridanie akciových ponúk, alebo vytvorenie sezónnych kampaní. Množstvo práce potrebnej pre dané úpravy je veľmi individuálne a nevieme ho dopredu odhadnúť. Naším klientom vždy poskytujeme férové ceny a preto v takýchto prípadoch uplatňujeme hodinovú sadzbu. Avšak predbežný odhad vám vždy dopredu zašleme.