Čo robíme

V skratke, prinášame vám zákazníkov

Klientom prinášame merateľné výsledky a zisk z každej kampane. Zistite aké nástroje pri tom využívame a aký je náš postup práce. 

Naše nástroje

V Auctuse máme iba dva ciele a to priniesť vám merateľné výsledky a vysokú návratnosť vašich investícií do digitálneho marketingu. K tomu používame množstvo špecializovaných nástrojov. 

PPC

Získajte z platených reklám maximum, vďaka nášmu prístupu zameranému na dáta a čísla.

Ukážte ľudom svoje produkty pomocou sociálnych sietí a zacieľte ľudí, ktorí majú o ne majú skutočný záujem.

Naplánujte svoje marketingové aktivity a vyťažte z nich maximum. 

Ako prebieha spolupráca

Zistite ako postupujeme pri každom klientovi a získajte tak obraz o tom ako bude prebiehať aj vaša spolupráca s Auctusom. 

Stretnutie s vami

Chceme vás spoznať a taktiež aj vy nás. Preto sa s každým klientom stretneme buď osobne alebo online, pomocou videohovoru. Zistíte ako pracujeme, my zistíme čo najviac o vašom webe a odvetví a vďaka tomu navrhneme vhodné ciele a stratégie priamo pre vás. 

Nechajte nás pracovať

O všetko sa postaráme my. Na základe dohodnutej stratégie vytvoríme kampane, o ktoré sa budeme dôkladne starať, tak aby sme vám priniesli čo najlepšie výsledky.

Ukážeme vám reálne výsledky​

Pravidelne vám budeme posielať pravdivé výsledky vašich kampaní, aby ste vždy presne vedeli koľko zákazníkov a aké výnosy vám priniesli. Chceme aby ste im plne rozumeli a preto budú vždy vysvetlené a opísané v zrozumiteľnom jazyku.

Ste pripravený začať?

A spoločne vytvoriť kampane, ktoré budú mať úspech?