AGENTÚRA PRE MARKETINGOVÉ STRATÉGIE

Kde do detailov premyslené kampane
prinášajú klientom výsledky.

Sme marketingová agentúra, kde prinášame klientom inovatívne stratégie. A vďaka tomu pre nich tvoríme zisk.

Stratégia, exekúcia a vyhodnotenie výsledkov sú tri základné piliere, na ktorých tvoríme každú našu kampaň. Marketingové stratégie pre nás nie sú vyhodený čas a peniaze, ale premyslený plán na ktorom vybudujeme úspešnú kampaň. 

Každá stratégia začína vyhodnotením trhu, cieľovými skupinami, SWOT analýzou a ďalšími nástrojmi, pomocou ktorých zistíme v akej pozícii sa vaša firma nachádza a kam ju chceme dostať. V tomto kroku je veľmi dôležitá spolupráca s vami, keďže vy najlepšie viete, kto sú vaši zákazníci a ako vyzerá vaša konkurencia. Našou úlohou a zistiť o vašich zákazníkoch čo najviac a navrhnúť riešenie. 

Keď vyhodnotíme všetky získané informácie, začneme pripravovať samotnú stratégiu. Čo chceme ľuďom komunikovať? Pomocou akých kanálov a formátov? A najdôležitejšia otázka, koľko na tom zarobíte? 

Posledným krokom bude naplánovanie celej kampane v čase a vytvorenie budgetov pre jednotlivé kanály. Keďže sa na marketingové kampane budeme pozerať ako na jeden celok, tak dokážeme kontrolovať každý jeden kanál. Tým sa niekoľkonásobne zvýši efektivita kampaní a vy ušetríte. 

Stratégia je iba prvým krokom k úspešným kampaniam. Druhým krokom je exekúcia. Naši špecialisti pre vás pripravia jednotlivé kampane v súlade so stanovenou stratégiou. Tým zaistíme konzistenciu a veľmi rýchlu exekúciu, ktorá šetrí čas a peniaze.

Chceme byť najpokrokovejšia a najinovatívnejšia digitálna marketingová agentúra, preto zbierame skúsenosti doma aj v zahraničí a učíme od tých najlepších na svete. Naši špecialisti majú roky skúseností s klientmi z množstva odvetví, preto sme si istí, že nájdeme správnu stratégiu aj pre vás. Spojte sa s sami a vykročte k úspešným digitálnym kampaniam aj vy. 

Naše služby v marketingových stratégiách

Je jedno v akom odvetví podnikáte, vďaka našemu širokému portfóliu služieb nájdeme tie správne nástroje aj pre Váš biznis. 

Prieskum trhu a konkurencie

Zístime, aký potenciál majú vaše produkty a služby.

Objednať službu

Marketingové stratégie

Vytvoríme vám komplexnú stratégiu, na základe ktorej môžete postaviť kampane, ktoré budú generovať zisky.

Objednať službu

Analýza webu

Pozrieme sa na váš web a zoptimalizujeme ho pre čo najlepší užívateľský zážitok. 

Objednať službu

Analýza e-shopu

Odhalíme slabiny vášho e-shopu a pretvoríme ho tak, aby ľudia začali nakupovať. 

Objednať službu

Premyslená stratégia ako základ každej úspešnej kampane

Nič nerobíme náhodne a podľa pocitov. Preto pred spustením každej
kampane vytvoríme stratégiu, ktorá bude fungovať.
Vďaka tomu je spustenie kampane iba čerešničkou na torte.

Ako pracujeme
pri tvorbe stratégií

Informácie a dáta sú v dnešnej dobe hodnotnejšie ako zlato. Kto ich má, dokáže urobiť informované rozhodnutia, ktoré nezávisia na náhode. Preto v Auctus vždy zbierame čo najväčšie množstvo informácií, na základe ktorých tvoríme úspešné stratégie. 

Hľadáme trendy a dáta

Aj vďaka vašej pomoci budeme schopní identifikovať dôležité trendy vo vašom odvetví. Taktiež nájdeme vašich zákazníkov a vaše unikátne výhody.

No tam to nekončí. Spravíme si vlastný prieskum, kde zistíme, čo ľudia chcú a potrebujú. V stratégii sa zameriame na to ako im ich potreby splniť.

Vyhodnocujeme informácie

Všetky informácie vyhodnocujeme a hľadáme v nich nápovedy, ktoré nám pomôžu s vytvorením úspešnej marketingovej stratégie.

Až po vyhodnotení všetkých relevantných informácií pristúpime k tvorbe samotnej stratégie.

Myslíme dopredu

Všetky stratégie vytvárame pre budúcnosť. Preto vždy vyhodnocujeme, čo sa môže stať a ako to ovplyvní celú kampaň.

Vďaka tomu vieme reagovať aj na nezvyčajné situácie a vám vieme ušetriť náklady v prípade nečakaných udalostí.

Ste pripravený začať?

Sme viac ako len PPC agentúra

V digitálnom marketingu sa nedá spoľahnúť iba na reklamný kanál.
Preto ponúkame komplexný prístup, ktorý funguje ako celok.

Sociálne Siete

Získajte zákazníkov pomocou reklamy na najväčších sociálnych sieťach Facebook a Google.

PPC

Ponúknite ľuďom obsah vašej stránky, vtedy keď ho hľadajú a plaťte iba za skutočných návštevníkov stránky.

SEO

Zvýšte návštevnosť webu bez toho aby ste platili za reklamu. Vďaka správne optimalizovanému SEO to nie je nič nesplniteľné.

Komplexný digitálny marketing

Nechajte digitálny marketing na expertov, ktorý pripravia kampane a vy získate hodnotných zákazníkov.

Časté otázky

Sme agentúra, ktorá zbiera skúsenosti doma aj v zahraničí. Naši špecialisti maju roky skúseností s množstvom klientov z rôznych odvetví. A hlavne, vždy naším klientom prinášame merateľné výsledky. 

Je jedno, či iba začínate podnikať v digitálnom svete, alebo máte rozbehnutý e-shop. Vďaka naším skúsenostiam nájdeme tú správnu stratégiu pre každého klienta.

Tvoríme krátkodobé aj dlhodobé stratégie na jeden alebo viac rokov. V každej stratégii získate odporúčania na komunikáciu, reklamné kanály vhodné pre vašu cieľovú skupinu a strategický plán, kedy bude najvhodnejšie propagovať Váš web.

Digitálne kampane vieme vytvoriť u nás. Pri fyzických reklamných aktivitách vieme poskytnúť zázemie, tipy a naše kontakty pre jednoduchší priebeh.

Pozrieme sa web očami zákazníka a odhalíme nedostatky v dizajne a funkčnosti webu. Vďaka tomu sa návštevníci budú lepšie a jednoduchšie orientovať a vám to prinesie viac konverzií a objednávok.

Zistíme, kde strácate zákazníkov a prečo ľudia na vašom e-shope nenakupujú toľko ako by mohli. Navrhneme riešenia pre lepšiu orientáciu návštevníkov a jednoduchší nákupný proces. 

Ste pripravený začať?

A spoločne vytvoriť kampane, ktoré budú mať úspech?