PPC AGENTÚRA

Kde čísla a dáta sú
základom úspechu.

Sme PPC agentúra zameraná na dáta, vďaka tomu prinášame klientom výnimočné výsledky.

PPC (Pay Per Click) je forma reklám, kde platíte iba za skutočných návštevníkov stránky. Je jedno, či chcete získať zákazníkov alebo iba priviesť ľudí na váš web, vďaka PPC si budete vedieť presne odkontrolovať, koľko návštevníkov ste pomocou online reklám reálne získali. To robí z PPC reklám najobľúbenejšiu a najvýkonnejšiu formu reklamy na internete.

Sme PPC agentúra, kde dáta a ich správna analýza sú základmi každej PPC kampane. Pri každom klientovi dbáme na vytvorenie premyslenej stratégie. V nej sa odrážajú vaše očakávania, rozpočet a hlavne trh a konkurencia, voči ktorej čelíte. 

Naše PPC kampane sú zacielené výlučne na ľudí, ktorí o vaše produkty alebo služby budú mať reálny záujem. K tomu vytvoríme texty a vizuály, ktoré budú príťažlivé pre vašich potenciálnych zákazníkov. Vďaka správnemu zacieleniu nielen, že ušetríte na platenej reklame, ale reklama bude prinášať skutočné a merateľné výsledky.

Pri tvorbe PPC kampaní používame najmodernejšie nástroje, ktoré nám pomáhajú vytvárať personalizované reklamy pre každého jedného potenciálneho zákazníka. Taktiež kampane vytvorené nami využívajú pokročilú umelú inteligenciu, ktorá zníži náklady na správu kampaní a prinesie výsledky, ktoré my ako ľudia dokážeme iba ťažko napodobniť. 

Keďže chceme, aby ste boli vždy plne informovaný o stave vašich platených reklám, pravidelne vám budeme posielať ich výsledky v zrozumiteľných a neskreslených grafoch. Vďaka tomu si budete môcť sami vyhodnotiť, koľko vám reklama priniesla. 

Chceme byť najpokrokovejšia a najinovatívnejšia PPC agentúra, preto zbierame skúsenosti v zahraničí a učíme od tých najlepších na svete. Naši špecialisti majú roky skúseností s klientmi z množstva odvetví, preto sme si istí, že nájdeme správnu stratégiu aj pre vás. Spojte sa s sami a vykročte k úspešným digitálnym kampaniam aj vy.

Naše PPC služby

Je jedno v akom odvetví podnikáte, vďaka našemu širokému portfóliu služieb nájdeme tie správne nástroje aj pre váš biznis. 

Reklamy vo vyhľadávaní

Zistite čo ľudia na vyhľadávajú a ponúknite im vaše služby a produkty vtedy, keď ich naozaj potrebujú.

Objednať službu

Google Nákupy

Ukážte ľudom vaše produkty keď ich chcú naozaj kúpiť a zvýšte tým svoje predaje. 

Objednať službu

Obsahové reklamy

Šírte povedomie o vašej značke pomocou bannerov na webových stránkach, no plaťte až vtedy, keď ľudia prídu na váš web.

Objednať službu

Youtube reklamy

S pomocou videoreklám na Youtube uvidia vaše služby stovky až tisícky ľudí denne.

Objednať službu

Remarketing

Pripomeňte sa ľudom, ktorí u vás nakúpili alebo o tom iba premýšľajú a získajte zákazníkov s minimálnymi nákladmi. 

Objednať službu

Dynamický remarketing

Ukážte ľuďom produkty, ktoré si na vašom webe prezerali a priveďte ich k nákupu.

Objednať službu

Marketing pre e-shopy

Komplexné stratégie a služby pre váš e-shop. Využite plný potenciál výkonnostného marketingu a začnite predávať. 

Objednať službu

Audity vašich terajších kampaní

Pozrieme sa na vaše terajšie kampane a navrhneme nové a inovatívne riešenia.

Objednať službu

Dáta sú základom každej úspešnej stratégie

Pri všetkých PPC kampaniach zbierame množstvo dát ohľadom ich výkonnosti. Vďaka tomu vieme presne posúdiť, ktoré nástroje prinášajú najlepšie výsledky a ako ich môžeme vylepšiť.

Ako pracujeme
pri PPC reklamách

Maximálny výkon vašich PPC kampaní a tým pádom vaša spokojnosť sú pre nás hlavnými meradlami úspechu.
Preto sme vytvorili niekoľko základných princípov, ktoré dodržujeme pri každom klientovi.

Dlhodobý prístup k PPC kampaniam

PPC reklama je veľmi užitočný a výkonný nástroj avšak iba ak sa využíva dlhodobo. Vďaka tomu dokážeme pozbierať množstvo dát a využiť ich vo váš prospech.

Chceme aby váš biznis zarábal a preto nastavujeme ciele a rozpočty tak, aby ste mohli z reklám dlhodobo profitovať a nebolo to pre vás iba jednorázové vyhodenie peňazí do marketingu.

Férové vzťahy

Zakladáme si na tom aby naši klienti boli vždy plne informovaní. Chceme aby ste vedeli čo robíme a preto vám vždy vysvetlíme, ako reklamy fungujú a aké vám prinášajú výsledky.

Vďaka tomu nám môžete vždy plne dôverovať, že nerobíme nič čo by nebolo v súlade s dohodnutými stratégiami.

Vytváranie ucelených stratégií

Pre maximálny výkon PPC reklám je dôležité využívať kombinácie nástrojov a stratégií. Preto nielen, že vytvoríme kampane ale navrhneme aj komplexné riešenia pre váš web, ktoré zvýšia konverzie a objednávky.

K tomu slúži optimalizácia nákupného procesu alebo optimalizácia webu pre vyhľadávače, takzvané SEO.

Ste pripravený začať?

Sme viac ako len PPC agentúra

V digitálnom marketingu sa nedá spoľahnúť iba na jeden reklamný kanál.
Preto ponúkame komplexný prístup, ktorý funguje ako celok.

Sociálne Siete

Získajte zákazníkov pomocou reklamy na najväčších sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Marketingové Stratégie

Nechajte si vypracovať analýzu trhu na základe ktorej navrhneme marketingové stratégie vhodné pre vašu firmu.

SEO

Zvýšte návštevnosť webu bez toho aby ste platili za reklamu. Vďaka správne optimalizovanému SEO to nie je nič nemožné

Komplexný digitálny marketing

Nechajte digitálny marketing na expertov, ktorý pripravia kampane a vy získate hodnotných zákazníkov.

Časté otázky

Sme agentúra, ktorá zbiera skúsenosti doma aj v zahraničí. Naši špecialisti maju roky skúseností s množstvom klientov z rôznych odvetví. A hlavne, vždy naším klientom prinášame merateľné výsledky. 

Je jedno, či iba začínate podnikať v digitálnom svete, alebo máte rozbehnutý e-shop. Vďaka naším skúsenostiam nájdeme tú správnu stratégiu pre každého klienta.

Každý mesiac vám zašleme prehľadné štatistiky vytvorené pomocou Google Analytics. Vďaka tomu budete mať dokonalý prehľad o tom ktoré reklamné kanály vám priniesli najviac zákazníkov.

To závisí predovšetkým od cieľov kampane. Ak ste e-shop, budeme sa zameriavať predovšetkým na počet a objem objednávok. Ak potrebujete aby o vás zákazníci zistili čo najviac, zameriame sa na návštevy stránky.

Všetko pripravíme a nastavíme za vás. Vytvoríme účty a kampane. Samozrejme ku všetkému budete mať prístup a bude to vo vašom vlastníctve. 

PPC a SEO sú momentálne neodlúčiteľné súčasti získavania návštevníkov webstránky. Avšak, pri SEO sa ľudia dostanú na web bez toho aby ste museli za návštevu platiť, kým pri PPC platíte vyhľadávaču (Google, Bing, Seznam) za každého návštevníka stránky.

Ste pripravený začať?

A spoločne vytvoriť kampane, ktoré budú mať úspech?