AGENTÚRA PRE REKLAMY NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Kde prinášame zákazníkov pomocou premyslených
stratégií na sociálnych sieťach.

Sme agentúra zameraná na sociálne siete, kde vás odlíšime od konkurencie.

V záplave reklám na sociálnych sieťach sa potrebujete odlíšiť. Preto pre našich klientov prinášame originálne vizuály a stratégie, ktoré budú v potenciálnych zákazníkoch vyvolávať emócie, nadšenie a chuť nakúpiť. 

Záleží nám na vašej unikátnosti a preto ju prenesieme aj do sveta sociálnych sietí. Ľudia chcú vidieť nové a unikátne firmy a projekty a presne tak budeme komunikovať aj tú vašu. Od vizuálov až po stratégie. 

Všetko začína myšlienkou. Ako váš biznis, tak naša stratégia ale hlavne myšlienka zákazníka, že váš produkt chce a potrebuje. Preto hlavnou myšlienkou našich stratégií na sociálnych sieťach je vytvoriť u potenciálnych zákazníkov chcenie nakúpiť. 

U pekných vizulov to u nás nekončí. Základom našich kampaní je biznisový prínos pre vašu firmu. Preto zistíte kto sú vaši zákazníci a kto má reálny záujem o vaše produkty na základe dát z webu a našich skúseností. Vďaka tomu zacielime publiká, ktoré budú tvoriť konverzie a objednávky. 

Keďže chceme, aby ste boli vždy plne informovaný o stave vašich platených reklám, pravidelne vám budeme posielať ich výsledky v zrozumiteľných a neskreslených grafoch. Vďaka tomu si budete môcť sami vyhodnotiť, koľko vám reklama priniesla. 

Chceme byť najpokrokovejšia a najinovatívnejšia agentúra poskytujúca inzerciu na sociálnych sieťach. Preto zbierame skúsenosti doma aj v zahraničí a učíme od tých najlepších na svete. Naši špecialisti majú roky skúseností s klientmi z množstva odvetví, preto sme si istí, že nájdeme správnu stratégiu aj pre vás. Spojte sa s sami a vykročte k úspešným digitálnym kampaniam aj vy. 

Naše služby na sociálnych sieťach

Je jedno v akom odvetví podnikáte, vďaka našemu širokému portfóliu služieb nájdeme tie správne nástroje aj pre váš biznis. 

Facebook

Inzerujte pomocou Facebooku a získajte zákazníkov vďaka kvalitným vizuálom a presnému zacieleniu na potenciálnych zákazníkov. 

Objednať službu

Instagram

Využite najrýchlejšie rastúcu sociálnu sieť na SK a oslovne tisícky zákazníkov s rôznymi záujmami.

Objednať službu

Stratégie pre sociálne siete

Stratégia je základom úspechu každej digitálnej kampane. Nechajte si ju vytvoriť od profesionálov a ušetrite na skúšaní nefunkčných riešení, ktoré plytvajú čas a peniaze. 

Objednať službu

Propagácia e-shopu na sociálnych sieťach

Máte e-shop so stovkami až tisíckami produktov? My ich dokážeme propagovať všetky naraz a tak ukázať produkty iba tým ľuďom, ktorí ich potrebujú.

Objednať službu

Správne publikum v správnom a čase a so správnou komunikáciou

Zistíme, kto sú vaši zákazníci, čo robia a čo ich zaujíma.
Na základe toho im ponúkneme vaše služby a produkty,
vtedy keď ich budú naozaj potrebovať.

Ako pracujeme
pri reklamách na sociálnych sieťach

Maximálny výkon vašich kampaní na sociálnych sieťach a tým pádom vaša spokojnosť, sú pre nás hlavnými meradlami úspechu. Preto sme vytvorili niekoľko základných princípov, ktoré dodržujeme pri každom klientovi.

Správne publikum

Aby ste mohli úspešne predávať, musíte vždy poznať svojich zákazníkov. Nielen ich vek alebo pohlavie, ale hlavne ich záujmy, potreby a ich životnú situáciu.

My všetky tieto premenné vyhodnocujeme a zisťujeme pomocou vášho webu a našich skúseností. Vďaka tomu vieme ponúknuť reklamu na sociálnych sieťach ľuďom, ktorí budú mať o vaše produkty a služby záujem.

Správny čas

Myslíte, že ľudia nakupujú náhodne? Omyl, ľudia nakupujú v istom cykle. A práve tento poznatok využívame v našich kampaniach, kedy ľudí zacielime práve vtedy, keď sú pripravení nakúpiť.

Tento prístup vám ušetrí peniaze a privedie množstvo zákazníkov. Navyše vieme dosiahnuť aby sa ľudia k vašej značke vracali.

Správna komunikácia

Každý z nás preferuje iný prístup ku komunikácii. My zistíme ten správny pre vašich zákazníkov a vytvoríme vizuály, ktoré budú so zákazníkmi komunikovať, tak ako to oni preferujú.

Pre vás to znamená menej nespokojných zákazníkov a viac ľudí ktorí chcú byť súčasťou vašej firmy, napríklad nákupom u vás.

Ste pripravený začať?

Sme viac ako len agentúra pre sociálne siete

V digitálnom marketingu sa nedá spoľahnúť iba na  jeden reklamný kanál.
Preto ponúkame komplexný prístup, ktorý funguje ako celok.

PPC

Ponúknite ľuďom obsah vašej stránky, vtedy keď ho hľadajú a plaťte iba za skutočných návštevníkov stránky.

Marketingové Stratégie

Nechajte si vypracovať analýzu trhu na základe ktorej navrhneme marketingové stratégie vhodné pre vašu firmu.

SEO

Zvýšte návštevnosť webu bez toho aby ste platili za reklamu. Vďaka správne optimalizovanému SEO to nie je nič nemožné.

Komplexný digitálny marketing

Nechajte digitálny marketing na expertov, ktorý pripravia kampane a vy získate hodnotných zákazníkov.

Časté otázky

Sme agentúra, ktorá zbiera skúsenosti doma aj v zahraničí. Naši špecialisti maju roky skúseností s množstvom klientov z rôznych odvetví. A hlavne, vždy naším klientom prinášame merateľné výsledky. 

Je jedno, či iba začínate podnikať v digitálnom svete, alebo máte rozbehnutý e-shop. Vďaka naším skúsenostiam nájdeme tú správnu stratégiu pre každého klienta.

Každý mesiac vám zašleme prehľadné štatistiky vytvorené pomocou Google Analytics. Vďaka tomu budete mať dokonalý prehľad o tom ktoré reklamné kanály vám priniesli najviac zákazníkov.

To závisí predovšetkým od cieľov kampane. Ak ste e-shop, budeme sa zameriavať predovšetkým na počet a objem objednávok. Ak potrebujete aby o vás zákazníci zistili čo najviac, zameriame sa na návštevy stránky.

Všetko pripravíme a nastavíme za vás. Vytvoríme účty a kampane. Samozrejme ku všetkému budete mať prístup a bude to vo vašom vlastníctve. 

Na Slovensku sú najväčšie a najpoužívanejšie sociálne siete Facebook a Instagram. Na nich dokážeme zachytiť drvivú väčšinu potenciálnych zákazníkov. Avšak po dohode vieme využiť aj iné kanály. 

Ste pripravený začať?

A spoločne vytvoriť kampane, ktoré budú mať úspech?